O Chilli


Radi Vám odprezentujeme úžasný výrobok, ktorý nesmie chýbať na našom stole. Ide o výrobok spracovaný za studena, ktorý obsahuje všetky pôvodné látky konkrétnej chilli papričky.

Papričky sú starostlivo preberané a viacnásobne nám prejdú rukami, kým sa z nich stane štava. V súčastnosti máme 16 druhov od cayenne 50000SHU až po Carolinu Reaper 2200000SHU. Aby bola dlho zachovaná farba, chuť i vôňa, je potrebné pred použitím fľaštičku pretrepať a po použití poriadne uzavrieť vrchnáčik.

V prípade dlhšieho nepoužívania je lepšie uchovávať v chlade. Pri niektorých druhoch s hustejšou kondenzitou sa bude upchávať kvapátko a preto ho stačí len v hrubšej časti odrezať.

Používa sa na dochutenie hotového jedla, pri tepelnom spracovaní prídete o minerály a vitamíny. Samozrejme sa fantázii medze nekladú. Vy máte istotu, že si pridávate do jedla čistý prírodný produkt bez chemických konzervantov. Patríme do regionálneho produktu Region Ponitrie + Cayenne a Žlté Habanero získali zlatú etiketu KSK SLOVAK GOLD.

Zakúpením týchto výrobkov podporujete slovenský trh. Ide o slovenský produkt vyrábaný na Slovensku. Výrobky neobsahujú žiadne umelé dochucovadlá - čiže žiadna chémia ! Ide o čisto prírodný produkt spracovaný za studena. Žiadne tepelné spracovanie a preto si zachovávajú všetky účinné látky, ktoré obsahujú (vitamíny a minerály).